lipca 06, 2019

O mnie


Witam Państwa!

Nazywam się Katarzyna Boczar, z wykształcenia jestem technikiem farmaceutycznym oraz specjalistą ds. dietetyki. Posiadam także certyfikaty ukończenia kursów i szkoleń z zakresu: dietoterapii, bezpieczeństwa żywności, diet coachingu, psychodietetyki i treningu personalnego.
Uczę się również w zaocznej szkole policealnej na kierunku technik administracji.

Z pasji jestem blogerem i copywriterem medycznym.

Piszę artykuły na temat:

- medycyny i zdrowia  
- dietetyki
- farmacji
- uzależnień
- ziołolecznictwa
- innych tematów medycznych i około medycznych.

Tworzę szkolenia e-learning o tematyce dietetycznej i zdrowotnej. Prowadzę także bloga oraz współpracuje z serwisami internetowymi i czasopismami poprzez pisanie tekstów medycznych.

Jestem osobą dokładną, obowiązkową, dotrzymuje umówionych terminów i zawsze wykonuję swoją pracę z najwyższą starannością.
Moje artykuły są oparte o wiarygodne źródła i o wyniki najnowszych badań naukowych.
Ciągle dokształcam się poprzez czytanie literatury zawodowej i udział w różnego rodzaju kursach i szkoleniach.

Oprócz pracy jako copywriter medyczny i szkoleniowiec prowadzę poradnię dietetyczną oraz układam indywidualne jadłospisy dla pacjentów z nadmierną masą ciała, z chorobami dietozależnymi, ale również dla tych co chcą utrzymać zdrowie i dobre samopoczucie.
Zdobyłam kilka wyróżnień i nagród: III miejsce w kategorii Dietetyk Medyczny Roku w plebiscycie "Dziennika Bałtyckiego" Hipokrates Pomorza 2019, I miejsce w plebiscycie Oferteo "Najlepsi 2019" w kategoriach Dietetyk i Copywriter w Gdańsku.
Bardzo chętnie nawiążę współpracę w zakresie copywritingu medycznego i dietetyki.
Jestem również otwarta na inne rodzaje współpracy (pisanie e-booków, szkoleń, blogów itp).  

Doświadczenie zawodowe:

- Agencja Content Writer: pisanie artykułów o tematyce medycznej m.in. opisów badań laboratoryjnych i diagnostycznych.

- Forum Media Polska: pisanie artykułów specjalistycznych o tematyce dietoterapii oraz fitoterapii do czasopisma "Naturoterapia w Praktyce" oraz na stronę internetową https://www.naturoterapiawpraktyce.pl/

- Edipresse Polska: pisanie artykułów o tematyce zdrowotnej do magazynu "JOGA" oraz na stronę internetową https://magazynjoga.pl/

- Niepubliczna Placówka Kształcenia Ustawicznego "PSYCHODIA" / E-kursyonline.pl: tworzenie szkoleń e-learning o tematyce dietetycznej, psychologicznej i zdrowotnej oraz pisanie artykułów reklamujących szkolenia, które są dostępne w ofercie placówki.

- Gemini Polska Sp. z o.o: celem współpracy było pisanie artykułów specjalistycznych o tematyce dietetycznej i uzależnienia od środków zmieniających nastrój na portal z poradami dla pacjentów "Poradnik Gemini".

- OMNIOXY SA: celem współpracy było pisanie tekstów o tematyce tlenoterapii hiperbarycznej na strony internetowe oraz social media.

- Portal Dietetycy.org.pl: pisanie artykułów specjalistycznych o tematyce dietetycznej na jeden z największych portali dla dietetyków i żywieniowców.

- Dbam o Zdrowie SA: współpraca polegała na pisaniu artykułów specjalistycznych na temat dietetyki dziecięcej.

Formularz kontaktowy

Nazwa

E-mail *

Wiadomość *